Brak produktów w koszyku
O marce

Marka Carrera powstała w 1956 roku, a jej twórcą był Austriak Wilhelm Anger – optyk i miłośnik sportów motorowych. Inspiracją dla stworzonej przez niego firmy był legendarny, długi na ponad 3500 kilometrów wyścig przez Ameryką Południową, Carrera Panamericana. Celem Angera było stworzenie okularów przeciwsłonecznych nadających się do uprawiania sportów, zapewniających wysoki komfort noszenia i zarazem – bardzo stylowych. Sztuka ta mu się udała, a model Carrera Panamerika do dziś pozostaje niedoścignionym wzorem sportowych okularów w stylu klasycznych aviatorów. Charakterystyczny mostek i lustrzane soczewki (w wybranych kolorach) robią – mimo upływu czasu – ogromne wrażenie. To nieustannie modny model.
Obecnie Carrera oferuje szeroką gamę okularów przeciwsłonecznych, które sprawdzają się zarówno w trudnych sportowych warunkach, jak i w „miejskiej dżungli”, a styl marki jest bezbłędnie rozpoznawalny. Carrera jest marką własną Safilo Group. Oficjalnym dystrybutorem okularów Carrera na terenie Polski jest Optimex-Viscom.
Carrera jest sponsorem i partnerem wielu prestiżowych wydarzeń sportowych – regat o Puchar Ameryki i wyścigów Formuły 1.

Wzornictwo marki Carrera wyróżnia dynamizm i łączenie klasycznych form z nowoczesnymi detalami. Cechą charakterystyczną są podwójne, pełne mostki. To styl sportowy, ale jednocześnie uniwersalnie elegancki.

Okulary przeciwsłoneczne Carrera są lubiane przez gwiazdy, noszą je m.in.: Lady Gaga, Alicia Keys, Brad Pitt, Justin Timberlake i Jennifer Lopez.

Polecane produkty

Okulary CARRERA to jakość oraz ponadczasowe wyróżnienie.
Wybierając okulary marki CARRERA wiedz, że są to kultowe modele dla kobiet i mężczyzn.
Wybierz śmiały i wyjątkowy styl okularów CARRERA.

TRANSPORT GRATIS!

NIE PRZEGAP OKAZJI!

Nie płać za przesyłkę ulubionych okularów

Kontakt

Salony Optyczno – Okulistyczne Zdzisław Robak

Autoryzowany dystrybutor okularów i oprawek marki Carrera w Polsce

Adres

ul. Nowy Świat 2
(pl. Trzech Krzyży, wejście od ul. Książęcej)
Warszawa 00-497

Projekt i wykonanie: Inforpol.net